בושם שנשאר כל היום

איך שמים בושם שישאר הרבה זמן ?
כולנו רוצים בושם שנשאר כל היום, ורוצים לדעת איך לשים בושם שיריחו חזק. כל אחת רוצה להיות זו שהולכת ומשאירה שובל של ריח טוב אחריה, וכל אחד רוצה להיות זה שנכנס ועושה רושם ראשוני של "וואו". זה מהפנט, מושך ויוצר קרבה וחיבור עם אנשים. מספיק שיישאלו אותך "איזה בושם שמת?" וזו כבר התחלה מעולה לשיחה, גם אם בכלל לא הכרתם שנייה לפני זה.
אז איך עושים את זה?
אם את\ה רוצה בושם שנשאר כל היום, ורוצה לדעת איך לשים בושם שיריחו חזק, שים\י לב לדברים הבאים:
1. EDT- eau de toilette ולא EDP- eau de parfum\ perfume מסוג בושם לקנות
מה ההבדל בין EDP ל EDT?
רמת הריכוז של תמצית החומר המבשם לעומת האלכוהול או החומרים הנוספים בו. כל בושם עשוי מתמציות וחומרים נוספים. EDT מכיל %10 תמצית ונשאר לכמה שעות, בעוד EDP מכיל כ %20-15 תמצית ונשאר יום שלם. perfume לעומת זאת מכיל %40 תמצית ונשאר מעבר
ליממה אחת. כדי להבטיח שימוש בבושם שנשאר כל היום, כדאי לכם לבחור בבשמים עם ריכוז גבוה. כל הבשמים של גולד מכילים %40 חומר פעיל ומעלה, עם חיזוק העמידות לאורך זמן, ומחזיקים מעבר לממוצע ביחס לבשמים רגילים. את הבשמים של גולד ניתן למצוא בהרכב של בסיס שמן ובסיס אלכוהול )כמו בושם רגיל(. בושם שמן נספג בצורה יותר טובה על העור ונשאר לזמן רב יותר, ואילו בושם רגיל נוטה להתאדות מהר. גולד מאמינה שבושם שנשאר כל היום הוא בושם איכותי הרבה יותר.
2 .הימנעו מריחות מוגזמים- תכשירים מיותרים יכולים ליצור ריח מבלבל. אם אתם שמים גם בושם וגם קרם, או בושם ואפטרשייב, הקפידו שהם יהיו מאותה הסדרה או מאותו הסגנון, או לפחות שיהיה רק ריח אחד דומיננטי וכל השאר עדינים ביותר. אם צריך להשתמש בקרם בעל ריח חזק וגם בבושם, כדאי להפריד את זמן השימוש ולשים את הבושם סמוך ליציאה מהבית. אם אתם רוצים בושם שנשאר כל היום, תנו לבושם להיות האלמנט הדומיננטי ביותר בהופעה הריחנית שלכם.
3 .יש לשים את הבשמים רק על עור נקי- אחרי מקלחת ולא אחרי מאמץ רב. כך הריח נתפס טוב יותר על העור.
4 .לשים את הבושם על הבגדים או השיער- סוד של מקצוענים הוא הידיעה שניתן לשים מעט בושם על הבגדים. בין אם זה הצעיף או החולצה, איזור החיבוק תמיד יישמח לעוד כמה שפריצים. שימו לב שבושם שמן יכול להכתים בגדים, ולכן עצה זו רלוונטית יותר למשתמשים בבושם רגיל, על בסיס אלכוהול. למתקדמים- ניתן לפזר את הבושם ברחבי הבית, על המצעים, בסלון ואף בדיפיוזר )diffuser – )מפיץ ריח אוטומטי על ידי אדים.
5 .לשים בנקודות המפתח- כל הזמן ראית את אמא וסבתא שמות את הבושם על הצוואר ופרק היד ולא הבנת למה? איזורים אלו הם המומלצים ביותר לשים בושם בהם, מכיוון שהדופק מורגש בהם ביותר, ולכן הם מפזרים את הריח בצורה טובה יותר. איזורים מומלצים נוספים ופחות ידועים כדי לשים בושם שנשאר כל היום הן הכפל הפנימי של המרפק, הטבור, העורף ומאחורי תנוכי האוזניים.
אם תיישמו את העצות האלו, תוכלו לדעת בבטחון שהבושם נשאר לכל היום.